Helikon – polski producent

Wśród internetowych sklepów, które zajmują się produkcją i sprzedażą wysokiej jakości funkcjonalnego sprzętu i odzieży znajdziemy ciekawy sklep Helikon-Tex.

Przyjazny sklep

Helikon to polski producent odzieży i wyposażenia taktycznego/wojskowego. Na rynku funkcjonuje już od ponad 30 lat. Dostarcza nowatorski sprzęt i bardzo dobrą odzież osobom, które lubią ruch, aktywność, wycieczki i wszelakie wyzwania.

Trening strzelecki

Sklep oferuje np. ciekawe oprzyrządowanie dla instruktorów strzelania, czy też jego miłośników. Są tu dostępne tarcze strzeleckie, praktyczne pokrowce i torby na broń, zestawy do czyszczenia pistoletu, czy ładownice do magazynków.

Odzież

Oczywiście Helikon 16 sposobów na szkolne porządki ma w ofercie również odzież damską i męską dostępną w szerokiej gamie kolorów. Jest to uniwersalna odzież chroniąca przed deszczem i wiatrem. Wzmocniona w newralgicznych miejscach doskonale sprawdza się w warunkach polowych, na wycieczkach, czy też długich eskapadach. Dla bardziej wymagających są też mundury z różnym kamuflażem.

 Akcesoria survivalowe

Jak wiele tego typu sklepów i ten posiada przydatne w terenie fajne akcesoria. Dostępne są ochraniacze, paski, poncha, noże, czapki, kubki, np. siekiery Hultafors, klamry z pasami specjalnie zaprojektowane z myślą o zastosowaniu w konkurencjach strzelectwa dynamicznego.

Promocje

Każdy szanujący się sklep ma ciekawe promocje i zniżki na niektóre towary. Tutaj po okazyjne cenie kupimy np:

  • spodnie PCS
  • spodnie UTP
  • rękawice UTL
  • bluzy PCS

Helikon-Tex skupił się na produkcji towaru, który skierowany jest do danego, konkretnego odbiorcy. Wdrożył w życie projekty pozwalające zaspokoić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Fajne jest to, że to polski producent, który nadaje trendy w kraju już od wielu, wielu lat.

Wszystkie dostępne artykuły mogą Państwo obejrzeć na przejrzystej stronie internetowej tego ciekawego sklepu.

Obraz autorstwa Specna-Arms - Pixabay